Mérkőzések - Hírek

II. Téli Utánpótlás Teremtorna 2017. december 2. szombatmore_vert

2017.12.19.

II. Téli Utánpótlás Teremtorna
2017. december 2. szombat
Budaörs, Városi...

II. Téli Utánpótlás Teremtorna 2017. december 2. szombatclose

II. Téli Utánpótlás Teremtorna
2017. december 2. szombat
Budaörs, Városi Sportcsarnok és 1. sz. Általános Iskola
Négy korosztályban, összesen harminc csapat nevezésével rendeztük meg az eseményt. Két korosztályban is döntőt tudtunk játszani, de ami ennél is fontosabb: jó meccseket, jó ellenfelekkel és tökéletes körülmények között játszhattak gyerekeink.

U7 korosztály
1. Csepel FC
2. Liver FC Budaörs
3. Soroksár
4. Biatorbágy Viadukt
5. Gödöllői SK
6. Kelen SC
7. Dunakanyar Régió FC
8. Honvéd
Legjobb hazai játékos: Varga Ádám
U9 korosztály
1. Pécsi MFC
2. Liver FC Budaörs
3. Soroksár
4. Szent Pál Akadémia
5. Gyáli BKSE
6. Baráti Bőrlabda SC
Legjobb hazai játékos: Tóth Milán
U10 korosztály
1. Hidegkúti SC
2. Vasas Pasarét
3. Soroksár
4. Liver FC Budaörs
5. Kőbányáért Egyesület
6. Rákosszentmihályi AFC
7. Mezőkövesd Zsóry
8. Rákosmente KSK
Legjobb hazai játékos: Pintér András
U11 korosztály
1. Pécsi VSK
2. Gól FC
3. Soroksár
4. Gyáli BKSE
5. Rákosmente KSK
6. Rákosmenti TK
7. Liver FC Budaörs
8. Visegrád
Legjobb hazai játékos: Galuska-Tomsits Ádin

2017.11.11 5. megyei kiemelt Bozsik torna 2017.11.11 5. megyei kiemelt Bozsik tornamore_vert

2017.12.19.

Résztvevők:

Horváth Zoltán
Juhász Patrik
Koródi. Péter
Senye Marcell
Cseh...

2017.11.11 5. megyei kiemelt Bozsik torna 2017.11.11 5. megyei kiemelt Bozsik tornaclose

Résztvevők:

Horváth Zoltán
Juhász Patrik
Koródi. Péter
Senye Marcell
Cseh Levente
Rácz Zsombor
Nagy. Kristóf
Szerdahelyi. Máté
Galuska-Tomsits. Ádin
Csató Dénes

Eredmények:

Liver-Soroksár 2:2
Liver-Kelen 1:7
Liver-Dunaharaszti 4:2
Liver-Dabas 1:3

Legjobb játékos:
Rácz Zsombor

2017.11.19. Budaörs, 6. megyei kiemelt Bozsik tornamore_vert

2017.12.19.

2017.11.19. Budaörs, 6. megyei kiemelt Bozsik torna

Résztvevők:

Galuska-Tomsits...

2017.11.19. Budaörs, 6. megyei kiemelt Bozsik tornaclose

2017.11.19. Budaörs, 6. megyei kiemelt Bozsik torna

Résztvevők:

Galuska-Tomsits Ádin
Hajdú Zétény
Heczeg Zalán
Hováth Zaránd
Nagy Kristóf
Rácz Zsombor
Soltész Bálint
Szerdahelyi Máté
Tóth Bálint
Varga Ármin
Williams Jaxson

Eredmények:
Liver-Soroksár 3:4
Liver-Dabas 3:1
Liver- Dunaharaszti 3:0
Liver- Kelen 3:1

Legjobb játékos: Nagy Kristóf

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre U12 I. osztály Közép-nyugati csoportmore_vert

2017.12.19.

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport...

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre U12 I. osztály Közép-nyugati csoportclose

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport 10. forduló
2017. november 12. vasárnap 14:30
Budaörs, Árok u. sportpálya

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre 0:1

Csapat: Lelkes Buda (k.) - Schrődel Ákos; Buzás Marcell; Törzsök Huba - Buzás Emma; Fried Dominik - Ardai Attila (c.); Pintér Ákos; Jármai Zsombor
Csere: Gáspár Gergő; Varga Ármin; Idei Roland; Köves-Abay András

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 10. forduló more_vert

2017.12.19.

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre
U13 I. osztály Közép-nyugati csoport...

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 10. forduló close

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre
U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 10. forduló
2017. november 11. szombat 10:00
Budaörs, Árok u. sportpálya

Liver FC Budaörs - Dunakanyar SE-Szentendre 3:0

Csapat: Martin Márk (k.) - Törzsök Huba; Pintér Barnabás (c.); Szőke Barnabás; Sugár Benedek - Bereczky Soma; Ardai Attila; Venczli Zalán - Pintér Ákos; Jármai Zsombor; Borbás Bence
Csere: Schrődel Ákos; Gáspár Gergő; Kiss Bálint

Gólszerző: Borbás B.; Pintér B.; Venczli Z.

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs U12 2017. november 2. more_vert

2017.11.12.

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport...

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs U12 2017. november 2. close

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport 9. forduló
2017. november 2. csütörtök 14:00
Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs 0:5

Csapat: Lelkes Buda (k.) - Varga Ármin; Törzsök Huba; Idei Roland - Pintér Ákos; Fried Dominik - Jármai Zsombor; Schrődel Ákos; Ardai Attila (c.)
Csere: Vatamány Miron (k.); Hargitai Bence

Gólszerző: Ardai A.(2); Pintér Á.(2); Jármai Zs.

U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 8. forduló 2017. október 28.more_vert

2017.11.12.

U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 8. forduló
2017. október 28. péntek...

U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 8. forduló 2017. október 28.close

U13 I. osztály Közép-nyugati csoport 8. forduló
2017. október 28. péntek 10:00
Budaörs, Árok u. sportpálya

Liver FC Budaörs - Soroksár SC 2:5

Csapat: Martin Márk (k.) - Gáspár Gergő; Pintér Barnabás (c.); Szőke Barnabás; Kiss Bálint - Bereczky Soma; Gyurina Zalán; Pintér Ákos - Csiszár Ádám; Jármai Zsombor; Borbás Bence
Csere: Venczli Zalán; Schrődel Ákos

Gólszerző: Borbás B. (2)

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs U12 2017. november 2. more_vert

2017.11.12.

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport...

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs U12 2017. november 2. close

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs
U12 I. osztály Közép-nyugati csoport 9. forduló
2017. november 2. csütörtök 14:00
Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

REAC Sportiskola SE - Liver FC Budaörs 0:5

Csapat: Lelkes Buda (k.) - Varga Ármin; Törzsök Huba; Idei Roland - Pintér Ákos; Fried Dominik - Jármai Zsombor; Schrődel Ákos; Ardai Attila (c.)
Csere: Vatamány Miron (k.); Hargitai Bence

Gólszerző: Ardai A.(2); Pintér Á.(2); Jármai Zs.

Gól Futballfesztivál U12 2017. október 21. szombat more_vert

2017.11.12.

VI. Csep-Gól Futballfesztivál U12
2017. október 21. szombat
Csepel, Csep-Gól...

Gól Futballfesztivál U12 2017. október 21. szombat close

VI. Csep-Gól Futballfesztivál U12
2017. október 21. szombat
Csepel, Csep-Gól sportcentrum

Liver FC - PVSK 1:0
Liver FC - Puebla FS 2:0
Liver FC - PVSK 0:1
Liver FC - Puebla 2:1
Liver FC - Komárom 3:0
Liver FC - Újpest 0:1

Csapat: Lelkes Buda (k.) - Buzás Marcell; Buzás Emma - Ardai Attila (c.); Fried Dominik; Jármai Zsombor; Schrődel Ákos; Pintér Ákos; Köves-Abay András
Csere: Idei Roland; Törzsök Huba; Hargitai Bence; Vatamány Miron (k.)

Bozsik torna U13 4. forduló 2017. október 22. vasárnap Diósd, Diósdi sportpálya more_vert

2017.10.24.

Bozsik torna U13 4. forduló
2017. október 22. vasárnap
Diósd, Diósdi sportpálya...

Bozsik torna U13 4. forduló 2017. október 22. vasárnap Diósd, Diósdi sportpálya close

Bozsik torna U13 4. forduló
2017. október 22. vasárnap
Diósd, Diósdi sportpálya

Liver FC - VUK 3:1
Liver FC - Törökbálint LASE 2:0
Liver FC - SZLK 3:0

Csapat:
Martin Márk (k.) - Sugár Benedek; Pintér Barnabás (c.); Gáspár Gergő - Bereczky Soma; Gyurina Zalán - Pintér Ákos; Venczli Zalán; Ardai Attila

A Liver FC legjobb játékosa: Ardai Attila

Mérkőzések - Fotógaléria